CTS4HTF-153J
Произвођачки број
CTS4HTF-153J
Статус РоХс
N/A
Произвођач / робна марка
Central Technologies
Стоцк Цондитион
61914 pcs stock
Опис производа
15000UH XIALSHIELDED INDUCTR
Испоручити од
Hong Kong
Табеле са подацима
CTS4HTF Series.pdf
Схипмент Ваи
DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
1 pcs 500 pcs 1000 pcs
Добили Цитат
Поуздана логистика за ваше компоненте
  • Федек
    ввв.федек.цом
    Од 35,00 УСД основна накнада за доставу зависи од зоне и земље.
  • Федек
    ввв.федек.цом
  • Схипмент
  • После распродаја
  • Табеле са подацима
Спецификације CTS4HTF-153J
ТипMolded
Толеранција±5%
Пакет уређаја за добављачеAxial
Величина / Димензија0.160" Dia x 0.449" L (4.06mm x 11.40mm)
ЗаштитаShielded
СериесCTS4HTF
Оцене-
К @ Фрек50 @ 79kHz
Пакет / случајAxial
ПакетTape & Reel (TR)
Радна температура-55°C ~ 150°C
Тип монтажеThrough Hole
Материјал - Цоре-
Индуцтанце Фрекуенци - Тест1 kHz
Индуктивност15 mH
Висина - седиште (максимално)-
Фреквенција - самозадовољавајућа780kHz
Карактеристике-
ДЦ отпор (ДЦР)97Ohm Max
Тренутни рејтинг (АМПС)49 mA
Тренутна - засићеност (ИСАТ)12mA